Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Rasa:
Województwo:

   

Sznaucer średni pieprz i sól - hodowla Artax's Angels

Artax's Angels to mała domowa hodowla sznaucerów średnich pieprz i sól. Mieszkają z nami dwie suczki - Ch.Pl, Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Pl, v-ce Mł.Zw.Kl Blue Moon Alarm Beskyd i Beti Dolina Rosomaka oraz dwa reproduktory - Ch.Pl AGA-TON Retman (syn słynnego BASKO Dor Hal) oraz (w tej chwili młodziutki) importowany z Rosjii DRONAS Jules Verne.
Nasze psiaki to nasi członkowie rodziny. Nie mamy kojców - psy przebywają z nami w domu i ogrodzie.
Szczenięta posiadamy okazjonalnie, po utytułowanych sukach i wyłącznie wybitnych reproduktorach. Maluchy rodzące się w naszym domu są wypieszczone, doskonale odchowane, otoczone miłością i ciągłą opieką. Nie oddajemy ich wszystkim chętnym. Szukamy dla naszych szczeniąt kochających właścicieli (chętnie mających ambicje wystawowe) i gotowych poświecić dużo czasu swojemu psu, dla których sznaucer stanie się członkiem rodziny. Sznaucer to nie tylko pies, często z czasem pasja i styl życia. I tak jak sznaucer jest wyjątkowy tak i jego właściciele przypadkowi być nie mogą.
Naszym wielkim marzeniem jest hodowanie psów, które łączyłyby cechy zdrowego, uroczego domownika i przyjaciela całej rodziny, doskonałego psa pracującego i wystawowego championa. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy marzenie to wraz z kolejnymi sznaucerami o przydomku Artax's Angels będzie się coraz pełniej realizować.
Polacamy nasze pięknie, troskliwie odchowane szczenięta i najwyższej klasy reproduktory. Zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli wirtualnie lub osobiście, gdzie można zawsze obejrzec nasze psy i porozmawiać o rasie. Prosimy zadzwonić wcześniej i umówić się na dogodny termin. Wszyscy miłośnicy sznaucerów są dla nas miłymi gośćmi. :)

Rasa: Sznaucer średni czarny i pieprz i sól, Związek Kynologiczny: Sopot

Województwo: Pomorskie

Miejscowość: Reda

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 058 678-60-43, 502-31-99-69

Strona www: www.artax.pl