Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

Ofirland - internetowy sklep kynologiczny

Firma Ofirland zajmuje się sprzedażą artykułów zoologicznych od 2006 roku. Będąc miłośnikami psów mamy doświadczenie jako właściciele i hodowcy psów (od 2002 roku), a także szkoleniowcy. Nazwę naszej firmy wzięliśmy od imienia naszego pierwszego niezapomnianego labradora (Ofir Bard z Krywaldowej Koliby 1997-2006).

Specjalizujemy się i polecamy karmy producentów brytyjskich (produkowane wyłącznie w UK): Arden Grange, Naturediet, Gilbertson and Page. Proponujemy suplementy diety niemieckich firm Olewo oraz Fortan. W ofercie także furminatory do pielęgnacji sierści, zabawki interaktywne amerykańskiej firmy Premier oraz najciekawsze książki kynologiczne. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem oferty o artykuły wysokiej jakości niezbędne w codziennym życiu psa.

Jako płatnicy podatku VAT wystawiamy faktury.

Naszą dewizą jest dobro zwierząt poprzez właściwe dopasowanie karm do wieku, rasy, stanu zdrowia i kondycji. Staramy się utrzymywać pełną propozycję handlową i dotrzymujemy terminów dostaw dostosowując się do oczekiwań odbiorców.

Będąc hodowcami psów rasy labrador retriever, wiemy jak ważne jest odżywianie czworonożnych przyjaciół, dlatego chętnie udzielamy porad.

Województwo: Dolnośląskie

Miejscowość: Borowa k. Wrocławia

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 71 399 46 84

Strona www: www.ofirland.pl