Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

pologar.pl - Zapraszamy do sklepu na zakupy. Elektroniczne obroże dla psów oraz wabiki cyfrowe z głosami ptaków i zwierząt.

Firma Pologar jest prężnie rozwijającą się firmą. Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie polskim konsumentom produktów o najwyższej światowej jakości za rozsądną cenę. Profesjonalizm, solidne, uczciwe podejście do każdej sprawy, oraz dobra współpraca z klientem to główne domeny naszej firmy.
Kupując u nas, macie Państwo pewność iż produkty pochodzą z legalnego źródła i posiadają gwarancję producenta. Do każdego produktu dostarczamy dowód zakupu.

F. H. U. PolOgar jest wyłącznym dystrybutorem obroży Uberto2000 które na rynku włoskim są docenianym przez myśliwych produktem. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Już wkrótce wersja z pilotem. Posiadamy też w swoim asortymencie Obroże elektroniczne marki Dogtra które są niewątpliwie jednymi z najlepszych w swojej klasie na rynku. Jeśli zależy ci na bezpiecznej tresurze twojego psa oraz na wyjątkowo udanych polowaniach nie zwlekaj kup je już dziś. Polecamy również Obroże elektroniczne Marki DOGTRACE. Istnieje możliwość zakupu wszystkich produktów na raty. Jesteśmy firmą która przede wszystkim dba o swoich klientów. Istnieje również możliwość wypożyczenia obroży elektronicznej Uberto2000 beeper w celu jej przetestowania jedyny koszt jaki ponosisz to koszty wysyłki. Dodatkowo sprzedajemy Wabiki elektroniczne marki Tecnoest które są niewątpliwie najlepsze na rynku i bardzo skuteczne. Zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę dla ciebie. Zamówienia można składać również telefonicznie.

Województwo: Śląskie

Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 785236859

Strona www: pologar.pl