Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

KLUB MIŁOŚNIKÓW GOLDENA

Klub jest organizacją hobbystyczną, niezależną od Związku Kynologicznego w Polsce, ale ma obowiązek działania zgodnie z jego statutem i regulaminami. Jest również otwarty na wszelkie formy współpracy z różnymi strukturami ZKwP, jako organizacjami zrzeszającymi doświadczonych hodowców i znawców tej rasy.
Mając na uwadze naturę oraz wieczną chęć do pracy naszych pupili, chcielibyśmy wspólnie nie tylko pracować na rzecz naszych Goldenów, ale również razem bawić się z nimi, szkolić, uprawiać sporty, stając się elementem konsolidującym środowisko ich właścicieli.
Zapraszamy na naszą stronę.
Klub organizuje Zjazdy Goldeniarzy zarówno dla uczestników Listy Dyskusyjnej Goldeny, jak i dla wszystkich zainteresowanych właścicieli lub fascynatów rasy GR. Szukamy też sponsorów, gdyż odwiedzamy z naszymi pupilami ośrodki dla dzieci opuszczonych i chorych. Niesiemy im radość i motywacje do ćwiczeń. Od czasu do czasu organizujemy fantastyczne spotkania w świecie realnym.
Celem zjazdów jest wspólna zabawa oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.
Na zjazdy zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin, lekarze weterynarii, szkoleniowcy, hodowcy, wystawcy itp.
Ponieważ Klub ma charakter przede wszystkim wirtualny, jedną z form komunikowania się klubowiczów jest techniczna lista dyskusyjna, na której na bieżąco omawiamy sprawy Klubowe, planujemy nasze działania...

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Kontakt: e-mail: napisz do nas

Strona www: www.klubgoldena.com