Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Rasa:
Województwo:

   
Pozycje: 111 do 120 z 1499 wyświetlane po 10

Altura - hodowla Berneńskich Psów Pasterskich

Domowa hodowla Berneńczyków. Okazyjnie szczenięta z zagranicznych kryć ! Psy i szczenięta trzymane w domu z rodziną, wychowywane w kontakcie z ludźmi, dziećmi. Stawiamy na hodowlę psów zdrowych oraz doskonałych psychicznie i eksterierowo. Serdecznie zapraszamy !

Rasa: Berneński pies pasterski, Związek Kynologiczny: Rzeszów


Lisiura

Lisiura to nie hodowla, to dom, w którym szóste pokolenie corgi żyje szczęśliwie na kanapie. O wysokim poziomie świadczą także liczne sukcesy wystawowe, łącznie ze zdobyciem tytułów Zwycięzcy Świata.

Rasa: Welsh Corgi Pembroke, Związek Kynologiczny: Warszawa


Lisiura

Lisiura to nie hodowla, to dom, w którym szóste pokolenie corgi żyje szczęśliwie na kanapie. O wysokim poziomie świadczą także liczne sukcesy wystawowe, łącznie ze zdobyciem tytułów Zwycięzcy Świata.

Rasa: Welsh Corgi Cardigan, Związek Kynologiczny: Warszawa


Górska Fantazja

Hodowla "Górska Fantazja" została zarejestrowana w 1994 r. Nasze psy należą do najlepszych w Polsce i na Świecie (2006 r nasza suczka UMBRELLA zdobyła tytuł Vice Zwyciezcy Swiata). Nasza hodowla jest członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, Labrador Club Finland, Labrador Club Deutschland oraz Cavalier Club Nederland. Wszystkie szczenięta mają więc udokumentowane pochodzenie ( rodowody ) i nie ma możliwości nabycia u nas szczeniąt nierodowodowych !!!

Rasa: Labrador retriever, Związek Kynologiczny: Warszawa


Catulus

Hodujemy beagle już od wielu lat i jesteśmy całkowicie oddani sprawie ulepszania tej rasy. Wszystkie nasze psy wychowują się w domowych warunkach i są przede wszystkim naszymi przyjaciółmi, a psami wystawowymi dopiero potem. Zapraszamy na naszą stronę.


Rasa: Beagle, Związek Kynologiczny: Warszawa


Asiaczek

"Asiaczek" - Czołowa polska hodowla rasy Basenji zaprasza na swoje strony do zapoznania się z cechami psów, które nie szczekają. W hodowli psy i suki elitarnego pochodzenia.

Rasa: Basenji, Związek Kynologiczny: Warszawa


Baltic Storm (FCI)

Hodowla nowofundlandów i landseerów ect
Więcej szczegółów na stronie.
Zapraszamy

Rasa: Landseer, Związek Kynologiczny: Sopot


Kementari

Zajmujemy się hodowlą airedali od 1993 roku. W hodowli używamy przede wszystkim zwierząt zdrowych i o doskonałej psychice. Nasze psy to psy-polujące, psy -towarzysze i psy-obronne a także psy biorące udział w rodzinnej dogoterapii. Mamy również osiągnięcia wystawowe - o tym wszystkim dowiesz się z naszej strony - serdecznie zapraszamy !

Rasa: Airedale terrier, Związek Kynologiczny: Będzin


Wichrowe Łąki

Nowofundland - Wichrowe Łąki. Wichrowe Łąki to czołowa polska hodowla nowofundlandów założona w 1978 roku. Posiadamy Nowofundlandy czarne i biało-czarne. Serdecznie zapraszamy.

Rasa: Nowofundland, Związek Kynologiczny: Leszno


Caramel Melange - hodowla owczarków szetlandzkich sheltie Shetland Sheepdog oraz owczarków szkockich długowłosych collie rough

Uwaga zmiana adresu strony hodowli !!!
Domowa hodowla owczarków szkockich długowłosych collie rough oraz owczarków szetlandzkich sheltie.
www.caramelmelange.com

Rasa: Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough), Związek Kynologiczny: Wrocław