Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   
Pozycje: 21 do 30 z 239 wyświetlane po 10

Dogidog.pl

szkoła dla psów dogidog.pl


Szkolepsy.pl - pozytywne szkolenie psów / Behawiorysta

W szkoleniu są wykorzystywane metody pozytywnego wzmacniania, dostosowane do psa oraz przewodnikaSzkolenie psow Aron

Pozytywne i przyjazdne szkolenie psow na terenie szczytna


Smart Dog

Szkolenie psów w zakresie podstawowego i zaawansowanego posłuszeństwa, psie przedszkole, eliminacja niepożądanych zachowań, terapia behawioralna, doradztwo kynologiczne.


Szkoła dla psów Dog's Smile

Centrum szkolenia psów Dog's Smile zostało stworzone w celu rozpowszechniania metod efektywnej komunikacji z czworonogami, ułatwiających opiekunom ułożenie ulubieńców i nawiązanie z nimi prawidłowych relacji, których podstawą są wzajemne zrozumienie oraz zaspakajanie potrzeb.


Zoopiekunowie

Od roku w Krakowie i innych miastach Polskich, grupa młodych osób, szkolących się w ratownictwie weterynaryjnym, pierwszej pomocy, chowie i hodowli zwierząt prowadzi kursy o tej właśnie tematyce. Z uwagi na nie zadowalającą nas ilość wiedzy w tym temacie, szkoliliśmy się zarówno w kraju jak i za granicą. . apteczka 2Nie chcieliśmy się zamknąć tylko w tematyce psów i kotów, dlatego też z czasem nasze szeregi zaczęły się powiększać o specjalistów z innych dziedzin, takich jak: hodowcy i naukowcy zajmujący się gadami i płazami, ptakami, behawioryści zwierzęcy oraz zoopsycholodzy. RAZEM tworzymy zespół skupiony na Pierwszej Pomocy dla Zwierząt, zgłębiamy cały jej aspekt. Na spotkaniach z Nami uczysz się przede wszystkim praktyki i masz możliwość nauki na eksponatach, fantomach, narzędziach oraz dyskusji i wymiany doświadczeń z grupą. Pierwszej pomocy i resuscytacji nasi kursanci uczą się na psim fantomie który przypłynął do nas z USA. Założeniem naszym było to aby każdy miał możliwość nauczenia się, stąd tak niska cena naszych kursów podstawowych. Nie prowadzimy przedsięwzięcia aby się na nim wzbogacić, chcemy dalej się szkolić aby móc szkolić Was.

Zoopiekunowie organizują szkolenia Z zakresu pierwszej pomocy dla właścicieli, osób pracujących ze zwierzętami i hodowców.


Razem z Tolą - Psi Psycholog, Szkolenie Psów

Zapraszam, jeśli chcesz poznać i zrozumieć zachowanie swojego przyjaciela.


Akademia Psotka Szkolenie i terapia psów

Akademia Psotka szkolenie i terapia psów
"Akademia Psotka" zajmuje się profesjonalnym szkoleniem psów i terapią zachowań niepożądanych w oparciu o metody pozytywne. Zapraszamy!


Szkoła Szkolenia Psów Doberman

Szkoła dla psów w Łodzi organizuje lekcje na terenie całego województwa.