Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   
Pozycje: 261 do 268 z 268 wyświetlane po 10
poprzednia 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 następna

Hotel dla zwierząt - Poznań

Witamy w hoteliku dla zwierząt. U nas zawsze jest bezpiecznie i przytulnie. Wasi milusińscy mają nas do dyspozycji całą dobę i mogą na nas liczyć.Na to, że razem pobiegamy, razem się pobawimy, wyjdziemy na spacerek. Prowadzimy hotel od 9 lat, umiemy opiekować się i pocieszać zwierzątka w czasie pobytu ("wczasowania" ;-) ) u nas. Pieski, kotki i inne Państwa pupile przyjmujemy z miłości do zwierząt. U nas mogą liczyć na zabawę z dziećmi,o ile wyrażają taką chęć zabawy. Karmimy je według życzenia właścicieli. Staramy się aby nasi podopieczni nie odczuwali, że są na wczasach bez swojego ukochanego właściciela. Zachęcamy do przywożenia "kawałka" swojego kocyka aby był pod nosem zapach domu.


Hodowla Psów Perłowy Ogród - k. Kalisza

Zapewniamy Państwa pupilom należytą opiekę, komfortowe warunki, opiekę weterynaryjną, codzienną dawkę miłości i czułości. Zwierzątka są traktowane indywidualnie i wszystkie uwagi Właściciela respektowane. Psiaki mają możliwość wybiegać się i miło spędzić czas. Zapraszamy!


Hotel dla zwierząt "Psia farma"

Obiekt nasz istnieje od 2003r. Znajduje się niedaleko trasy E1 Cieszyn - Gdańsk, 25 km od Torunia, a 28 km od Bydgoszczy. Dojazd z Torunia bądź Bydgoszczy do hotelu zajmuje ok.20 minut. Pensjonat nasz położony jest na wsi, z dala od zgiełku cywilizacji. Budynki hotelowe oraz kojce znajdują się w sąsiedztwie pól i łąk. Zwierzęta mają zapewnioną ciszę i spokój, co pozwala im łatwiej znieść rozłąkę z właścicielami.
Każdy hotelowy gość jest traktowany indywidualnie oraz z należytą uwagą. Psy biegają po dużym (ok. 2000 mkw) ogrodzonym terenie. W zależności od zachowania i temperamentu psa spacery odbywają się indywidualnie bądź grupowo.
Hotel powstał z myślą o Państwa ulubieńcach. Przyjmujemy psy, koty, ptaki, chomiki oraz inne zwierzęta. W żywieniu psów i kotów uwzględniamy indywidualne nawyki i potrzeby zwierzęcia.
Hotel jest czynny cały rok. Zwierzaki umieszczane są pojedynczo w komfortowych, ogrzewanych boksach. W sezonie letnim na hotelowych gości czekają również zadaszone kojce na zewnątrz. Zwierzętom zapewniamy profesjonalną opiekę i w razie potrzeby pomoc weterynaryjną.
Zapraszamy!


Domowy hotel dla psów przy hodowli "Brzdąc" w Poznaniu

Prowadzimy domowy, bezkojcowy hotelik dla psów, czynny cały rok. Państwa milusińscy mieszkają u nas na prawach naszych domowników. Cały dom wraz z ogrodem jest do ich dyspozycji. Zapewniamy całodobową opiekę i kontakt z człowiekiem. Naszych podopiecznych żywimy według życzenia właścicieli (także gotujemy) - dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb psów.
Utrzymujemy całodobowy kontakt z lekarzami weterynarii. Psy codziennie wychodzą na dwugodzinny spacer poza teren domu (do lasu, nad jezioro). Nasi goście uczeni są podstawowych zachowań, a przede wszystkim życia w stadzie.
Jako hodowcy zajmujemy się także przygotowywaniem do wystaw, strzyżeniem i trymowaniem. Nasi goście hotelowi pobyt odbywają bezstresowo, a najlepsze rekomendacje wystawiają nam sami tęskniąc za nami po powrocie do domu.

Serdecznie zapraszamy!!!


Vetmozga.com- Usługi Weterynaryjne Zbigniew Mozga

Posiadamy w ofercie kilka boksów hotelowych wewnętrznych, dwa zewnętrzne i kilka klatek na mniejsze zwierzaki.


Hotel dla psów przy szkole L. Kalisza

Zapraszamy do naszego hotelu. Pieski trzymamy u siebie w domu. Z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona. Szczególnie w okresie wakacyjnym należy wcześniej dokonać rezerwacji. Pobyt w hotelu należy poprzedzić wcześniejszą wizytą mającą umożliwić nam zapoznanie się z przyszłym gościem


Hotel dla psów i kotów "Psia kość"

Hotel usytuowany jest na 2-hektarowym terenie, z dala od głównych dróg i cywilizacji. Hotel jest czynny cały rok.
Prowadzę hotel od 1994 roku, zwierzętami opiekuję się osobiście. Nie jest przeszkodą cieczka ani wielkość czy charakter psa. Przyjmuję także psy ras tzw. groźnych.


Hotelik przy hodowli "Milagnes"

Hotel mieści się w Dąbrówce Warszawskiej 66, 10 km od Radomia w kierunku na Wierzbicę /dalej Szydłowiec i Kielce/.
Teren jest ogrodzony i przygotowany na przyjęcie czworonożnych podopiecznych. Przyjmujemy również ptaki, gady, płazy i inne dziwne o licznych nóżkach, które oczywiscie mieszkają w domu.
Oferujemy część kojcy zewnętrznych tzw letnich, bardzo przyjemnych zwłaszcza w te upalne dni oraz kociarnię.
Zimą pieski mają do dyspozycji ogrzewane pomieszczenie.
Serdecznie zapraszamy. Pieski mają do dyspozycji ogrodzony teren o powierzchni tys. metrów i jeśli tylko zgadzają się między sobą biegają razem na spacerach.poprzednia 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 następna