Poradnik - rasa Akita

Wybierz rasę:

Porady: 1 do 10 z 120 wyświetlane po 10
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12 następna

II KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH GRUPY V - Nowa Ruda Słupiec 28.05.2011 r, wyniki i zdjęcia

Dnia 28 maja 2011 odbyła się II Krajowa Wystawa Psów Rasowych grupy V. Zapraszamy na fotorelację z konkurencji finałowych.

BEST IN SHOW

czytaj całość »


"Zimno" - codzienność psich zaprzęgów.

Zimno…nawet bardzo zimno, o północy było z minus 20…i ten wiatr, cały kemping bujał się jak żaglówka. Jest 6:30…i nie ma na to rady, trzeba wstawać…Wygramolić się ze śpiwora, ubrać we wszystko co jest, wychodząc z przyczepy pstryknąć jeszcze czajnik z wodą…Nie, to nie na kawę…..to dla psów…. Podpis

Siódma rano – rozpoczął się kolejny dzień na zawodach psich zaprzęgów gdzieś w Polsce. Tak samo jak na Alasce, tak jak w Skandynawii czy na Alpejskich lodowcach, dziesiątki lampek czołowych przywołuje świt… Psy, wyciągane po nocy ze swych boksów na kołach, przeciągają się leniwie, wytrzepują szron z nastroszonych futer, łaszą się do nóg poganiacza myśląc tylko o śniadaniu....

czytaj całość »


"Mgnienie" - o budzącej się pasji do sportu z psem.

Ten pies to będzie radykalna zmiana w państwa życiu. Nowe obowiązki, zburzony rozkład poukładanego dnia, pogryzione ulubione kapcie, rzeczy, które będą ginąć i rzeczy, które się będą pojawiać – jak choćby kałuża na waszym wełnianym dywanie.... To brzmi poważnie, a ty z niedowierzaniem patrzysz na ośmiotygodniowe, kudłate szczęście, które zaraz zabierzesz do domu. To brzmi zabawnie, gdy przez okno spoglądasz na kilkanaście husky we własnym kenelu, i za Bogi nie możesz sobie przypomnieć, który był pierwszy w waszym blokowym mieszkanku. Mieszkanku? No tak – mieliśmy mieszkanie....A potem przyszły psy...!
W Polsce są ludzie, którzy zarazili się wirusem psich zaprzęgów - i tak im zostało. Nie byli nigdy na Alasce ani w podbiegunowej Skandynawii – choć właśnie tam o ten rodzaj infekcji najłatwiej. Nie wyssali swego psiego losu z mlekiem matki – bo jeżeli nawet dziadek kiedykolwiek rozwoził pocztę, to robił to co najwyżej Rometem, na pewno nie psim zaprzęgiem.

czytaj całość »


Wielka gonitwa psich zaprzęgów - Husqvarna Tour 2015

Właśnie zakończyła się VIII edycja Międzynarodowego Wyścigu Psich
Zaprzęgów Husqvarna Tour 2015! Na Polanie Jakuszyckiej w dniach 5 - 8
lutego na starcie stanęło prawie 70 ekip z 16 krajów świata. W tym roku
załogi, pokonując górskie trasy, walczyli z mrozem, wiatrem i śniegiem.
Na podium stanęli Polacy, Austriacy, Czesi oraz Niemcy.
Podpis

czytaj całość »


Polscy Zwycięzcy Świata: World Dog Show Budapeszt 2013 - niedziela 19.05.2013

Światowa Wystawa Psów Rasowych odbyła się w dniach 16-19 maja 2013 w Budapeszcie na Węgrzech.
Prezentujemy wszystkich zwycięzców, oraz reprezentantów naszego kraju na tej wystawie, do których udało się nam dotrzeć ( jeśli kogoś pominęliśmy, przepraszamy - wynikało to z braku dostępu do informacji, bądź niemożności skontaktowania się - prosimy o dosłanie danych i zdjęć, postaramy się uzupełnić fotoreportaż; za wyrozumiałość w tej kwestii z góry dziękujemy)

Dzień IV. (ostatni)
Niedziela - 19.05.2013

czytaj całość »


Powitanie psa

To co piękne w psiakach: wyjdziesz na 5 minut, a Twój pies wita Cie jakbyście się rok nie widzieli :)
Podpis

czytaj całość »


Sunia w typie wyżła niemieckiego: Nora czeka na dom w schronisku w Wojtyszkach!

Data dodania: 24.04.2013
Bardzo sympatyczna, subtelna i delikatna, piękna sunia w typie wyżła niemieckiego krótkowłosego (nie jest wysoka). Sunia w typie wyżła niemieckiego
Podpis

czytaj całość »


Zastanawiało Was kiedyś jak się robi zdjęcia grupy hodowlanej?

Zastanawiało Was kiedyś jak się robi zdjęcia grupy hodowlanej?
Podpis

czytaj całość »


Psi smutek.... zobacz jak psy kochają

Psi smutek:
Podpis

czytaj całość »


Jak przygotować psa na pojawienie się dziecka?

Pojawienie się pierwszego dziecka w rodzinie, która posiada psa, to wielkie wydarzenie - zarówno dla przyszłych rodziców, jak i samego czworonoga. Pupil może nie być przygotowany na nagłe zmiany w jego uporządkowanym dotąd świecie. Eksperci programu „Dobrze nam ze sobą” udzielają właścicielom praktycznych wskazówek, jak przygotować psa na pojawienie się nowego członka rodziny.
Podpis

czytaj całość »


poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12 następna