Poradnik - ostatnio dodane porady

Wybierz rasę:

"PSY, RACHEL I CAŁA RESZTA" - Lucy Dillon

"PSY, RACHEL I CAŁA RESZTA" - Lucy Dillon
Premiera: 9 listopada 2010


Pełna donośnego szczekania, niesamowitego ciepła i humoru opowieść – w sam raz na długie, zimowe wieczory – o tym, jak niespodziewane wydarzenia mogą zmienić nasze życie na lepsze. O ludziach i zwierzętach, często w równym stopniu zagubionych i skrzywdzonych przez los. I o tym, że ich szansa na szczęście często znajduje się na wyciągnięcie ręki.


PSY, RACHEL I CAŁA RESZTA


Życie Rachel Fielding, niezależnej londyńskiej karierowiczki, staje na głowie: kobieta z dnia na dzień traci pracę w agencji PR, dom oraz miłość swojego życia. Nieoczekiwany spadek wydaje się istnym zrządzeniem losu i Rachel wyjeżdża na prowincję, aby uporządkować sprawy zmarłej, ekscentrycznej ciotki, która zapisała jej w testamencie dom i… schronisko dla psów. Mimo początkowej niechęci angażuje się w miejscowe życie i odkrywa nieznaną dotąd prawdę o ciotce. A gdy przyszłość schroniska staje pod znakiem zapytania, Rachel musi dokonać wyboru, który może zmienić wszystko…


Książka „Psy, Rachel i cała reszta” przypomina trochę Bridget Jones, z tym, że zamiast chardonnay mamy tu… psią karmę.
„Stylist”

Powieść Dillon jest ujmująca i zabawna, opowiada tak ciekawą historię, że nie będziecie mogli odłożyć jej na bok. Na pewno wzruszy nawet największych czytelniczych twardzieli.
„Bookbag”

Autor: Lucy Dillon
Autor przekładu: : Magdalena Moltzan-Małkowska
Liczba stron: 384
Oprawa : miękka
Cena detaliczna: 34,00 złRedakcja

powrót