Poradnik - ostatnio dodane porady

Wybierz rasę:

Suzy Becker: "MÓJ PIES JEST NAJLEPSZYM PSEM NA ŚWIECIE"

Suzy Becker "Mój pies jest najlepszym psem na świecie",
przełożyła:
Magdalena Moltzan-Małkowska.

Premiera 25 maja 2011, album
Wydawnictwo W.A.B. Sp. z o.o.


Szalone i wylewne powitania, lizanie po twarzy, gryzienie po rękach, osobliwe prezenty wygrzebane ze śmietnika – psy okazują miłość na wiele sposobów. „Nikt nie wita mnie tak jak ona, nawet jeśli nie było mnie tylko 45 sekund” – niejeden miłośnik psów podpisze się pod tym wyznaniem. I pod wieloma innymi.
Willie – labradorka Suzy Becker – to metafora wszystkich psów. Daleko jej do ideału – psoci, nie poddaje się tresurze, miewa humory, chrapie, nie grzeszy bystrością. A jednak dla swojej pani, którą kocha nad życie, jest „najlepszym psem na świecie”.

Dlaczego?
Ma osobowość, temperament i wdzięk (nieważne, że podobno ma nieświeży oddech). I niespożyty apetyt (również na karty kredytowe, rachunki i meble). Uwielbia polować (głównie na bieliznę swojej pani), Kocha wodę (ale nie kąpiele w wannie)a jej ulubioną czynnością jest spanie - śni o prowadzeniu samochodu, bezkarnym posilaniu się jedzeniem z pikniku i nakazie trzymania kotów na smyczy. Jest optymistką – nie zraża się niczym, nawet tym, że kot nie odwzajemnia jej sympatii. Poza tym potrafi ruszać nosem bez poruszania głową, a jej oczy mogą wyrazić wszystko.

MÓJ PIES JEST NAJLEPSZYM PSEM NA śWIECIE


"Mój pies jest najlepszym psem na świecie" to pełne pasji miłosne wyznanie właścicielki psa do swojego pupila.
Suzy Becker na nakreślonych prostą, wyrazistą kreską rysunkach z czułością pokazuje zabawne scenki z codziennego życia swojej ukochanej niesfornej suczki, która nieustannie zabiega o uwagę i wciąż wystawia na próbę cierpliwość swojej pani.
Po ogromnym sukcesie "To, co warto wiedzieć, wiem od swojego kota", słynąca z ciętego humoru Becker udowadnia, że również psia natura nie ma przed nią tajemnic.

Z recenzji czytelniczki:
Czytając tę książkę, wciąż powtarzałam: „Hej, dokładnie to samo robi mój pies!”. Dobrze wiedzieć, że każdy z nas ma „najlepszego psa na świecie”!

Suzy Becker (ur. 1962) – amerykańska pisarka, rysowniczka, nauczycielka, działaczka społeczna i bizneswoman. Zaczynała karierę jako copywriterka, następnie założyła firmę, produkującą pocztówki z życzeniami. W świat książek wkroczyła jako autorka "To, co warto wiedzieć, wiem od swojego kota" (1990), która przez 28 tygodni okupowała listę bestsellerów „New York Timesa” i sprzedała się w dwóch milionach egzemplarzy. Wydała także m.in. ilustrowany pamiętnik swojej walki z rakiem mózgu I Had Brain Surgery, What’s Your Excuse? (2003), Books Are For Reading (2009) i Kids Make it Better (2010). Pomysłodawczyni pierwszego w USA charytatywnego maratonu rowerowego, z którego dochód przeznaczony jest dla chorych na AIDS. W 1992 została „Kobietą Roku” według New England Women Business Owners.Redakcja

powrót