Poradnik - ostatnio dodane porady

Wybierz rasę:

Chłopak z chihuahuą byłby dla mnie parą
Właściciele psów są postrzegani jako osoby wrażliwe, towarzyskie i aktywne. Ponadto, posiadanie psa znacząco ułatwia nawiązywanie kontaktów. W końcu nic prostszego niż zacząć rozmowę na temat ukochanego pupila. Ale uwaga! Chociaż generalnie „psiarze” odbierani są pozytywnie, to ocena zależy od rasy posiadanego czworonoga.

Badania na ten temat przeprowadzone przez portal eDarling wykazały, że wszyscy właściciele psów postrzegani są jako wierni, ale najszybciej zaufamy osobie z mopsem. Bokser przy nodze świadczy o inteligencji. Zdania co do chihuahuy są podzielone, a pitbull nie wzbudza szczególnego zachwytu u żadnej z płci.
Oczywiście wiele zależy od tego, czy oceniamy właściciela czy właścicielkę danego czworonoga. Panie za najatrakcyjniejszych uważają posiadaczy boksera. Uważają, że to mężczyźni inteligentni, odnoszący sukcesy zawodowe i seksowni. Właściciel mopsa wzbudza największe zaufanie, ale za to jest najmniej seksowny i nie kojarzy się z niezależnością. Podobnie chihuahua – jego pan jest wierny , ale mało męski. Mimo to, aż 46% kobiet umówiłoby się z „chłopakiem z chihuahuą”.
Panowie postrzegają partnerkę z chihuahuą jako najseksowniejszą, a przy tym wierną. Jeśli chodzi o inteligencję, to znów najwyższe notowania ma bokser i to z posiadaczką tej rasy mężczyźni umówiliby się najchętniej (37%). Dziewczyna z mopsem wydaje się przede wszystkim wierna, ale mało seksowna.
Najsłabsze notowania ma pitbull. Aż 49% kobiet i 38% mężczyzn zadeklarowało, że nie miałoby ochoty na spotkanie z właścicielem tego czworonoga.


Edarling


powrót