Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

Opieka dla Twojego pupila, najbliżej Bydgosczy!!!

Kochają nas bezinteresownie i bezgranicznie, więc zasługują na szczególne traktowanie.
Kierując się tą prostą zasadą i wielką miłością do nich, postanowiłam wraz z mężem otworzyć hotel dla zwierząt aby Wasze pupile w czasie Państwa urlopów mogły miło i wygodnie spędzić czas rozłąki.

Nasz hotel zapewni Waszym zwierzakom najlepszą opiekę podczas nieobecności właścicieli, zabezpieczy jego indywidualne potrzeby, ograniczy do minimum stres związany z rozstaniem. Dostarczy również niezapomnianych doświadczeń i wrażeń psiakom które mieszkają w blokach, poprzez zabawy na świeżym powietrzu.

Do dyspozycji naszych gości mamy 5 boksów, które znajdują się w naszym domu oraz 7 miejsc w nowo wybudowanym, specjalnie na te potrzeby, drewnianym budynku.
Do pomocy w opiece posiadamy wesołą gromadę czworonogów - owczarka wielorasowego Obeliksa, żywiołową Łoki - Wels Corga Cardigana i Klarusię - pręgowaną kocicę, na które zawsze możemy liczyć.

Hotel pracuje całodobowo , możliwe jest dostarczanie i odbiór zwierząt o różnych porach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Podopieczni przyjmowani do hotelu powinny posiadać:

- książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami i informacją o odrobaczeniu
- obrożę i smycz


Waszemu pupilowi można zabrać jego ulubione zabawki i jakiś kocyk na legowisko aby miał ze sobą cały czas zapach swojego domu.
Właściciel powinien dostarczyć zapas karmy dla swojego pieska na cały okres jego pobytu, by uniknąć problemów jelitowych wynikających ze zmiany menu. Karma powinna być taka jaką psina spożywa na codzień. Wszystkie zalecenia właściciela dotyczące karmienia zwierzęcia są w hotelu przestrzegane.

Na życzenie Klienta zabezpieczamy profesjonalną karmę HUSSE

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Miejscowość: Zielonka k/Bydgoszczy

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 691973939

Strona www: www.ugolebiewskich.pl