Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

Ostrowskie Centrum Weterynaryjne lek. wet. Szymon Bogucki

Weterynarz Szymon Bogucki – właściciel i dyrektor w Ostrowskim Centrum Weterynaryjnym ul. Ledóchowskiego 57, Ostrów Wielkopolski, to weterynarz z powołania. Zarówno on jak i zatrudniany przez niego personel z sercem i wrażliwością podchodzi do każdego pacjenta. Każdy z weterynarzy pracujący w naszej przychodni z należytą uwagą wsłuchuje się w to, co państwo sygnalizujecie na temat Waszego pupila. Nic nie umknie naszej uwadze. Każdy pacjent zostaje u nas dokładnie zbadany. Celem naszego zespołu jest niesienie pomocy i zapewnienie kompleksowej opieki Państwa ulubieńcom. Z tego powodu też, uczestniczymy w sympozjach oraz szkoleniach, jak również współpracujemy m. in. ze szwajcarskim laboratorium weterynaryjnym oraz z lekarzami weterynarii różnych specjalności. Weterynarz Szymon Bogucki prowadzi również dyżur całodobowy, pod numerem telefonu 606 401 608.

Nasza przychodnia wyposażona jest w gabinet diagnostyczny EKG, gabinet diagnostyczny USG, pracownie RTG, sale operacyjną oraz gabinet zabiegowy i gabinet przyjęć. Gdzie wszystkie te sale zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt.
W naszej przychodni oferujemy szeroki zakres usług, m. in. stomatologiczne, kardiologiczne, ginekologiczne, internistyczne, zabiegi pielęgnacyjne, itp. Jak również oferujemy wizyty domowe oraz umożliwiamy wyrobienie paszportu i założenie chipa Twojemu pupilowi.

Województwo: Wielkopolskie

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 606 401 608

Strona www: www.ocw.com.pl