Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

Dogotel - Hotel dla zwierząt

Zapewne szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego psa na czas Twoich wyjazdów. Ne wszędzie można zabrać psa. Niekiedy również podróż z psem byłaby niepotrzebnym stresem dla niego. Najczęściej dzieje się tak w przypadku podróży służbowych. Z myślą o takich właśnie sytuacjach powstał hotel dla psów Dogotel. Tu możesz zostawić zwierzaka na czas swoich wyjazdów wakacyjnych, delegacji, imprez rodzinnych, a nawet na kilka godzin podczas przelotnego pobytu we Wrocławiu. Jest to też wyjście dla osób posiadających psy z lękiem separacyjnym. Tutaj Twój podopieczny będzie miał zapewnione towarzystwo innych psów oraz naszą opiekę, dzięki czemu nie będzie się czuł opuszczony.
Psy mają zapewnione u nas przynajmniej trzy wyjścia na spacer, w tym jednego godzinnego, podczas którego mogą się wyszaleć do woli biegając na naszym ogrodzonym terenie o powierzchni czterech tysięcy metrów kwadratowych. Po takich szaleństwach mogą spokojnie odpocząć u mnie w domu. Tutaj bowiem mają one swoje stałe zakwaterowanie.
Nasz hotel dla zwierząt daje wspaniałe możliwości psom do aktywnego wypoczynku. Niektórzy się śmieją, że pies przyjeżdża do nas na wakacje. Dzieje się tak dlatego, że psy przy kolejnych pobytach bardzo chętnie przychodzą do nas. Traktują hotel, jak swój drugi dom. Niektóre wręcz chciałyby tu zostać, by móc cieszyć się tutejszymi rozrywkami.
Zapraszam zatem serdecznie. Wszyscy goście są mile widziani w naszym Dogotelu – hotelu dla zwierząt.

Województwo: Dolnośląskie

Miejscowość: Wrocław

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 601758844

Strona www: dogotel.pl

Nove Scotie w Dogotelu