Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

Psi Uniwersytet - szkoła dla psów, szkolenie psów Warszawa, kynoterapia

Oferta szkoły dla psów Psi Uniwersytet jest bardzo obszerna. Nasza psia szkoła stworzona została z myślą o psach i o ich właścicielach. Misją Psiego Uniwersytetu jest stworzenia takiego miejsca, gdzie kładzie się nacisk na międzygatunkowe porozumienie i szacunek, a psy i ich właściciela uczą się wzajemnej komunikacji. Oferujemy Państwu szkolenia indywidualne, grupowe kursy szkolenia psów, terapie zachowań trudnych oraz możliwość przeprowadzenia testów szczeniąt, aby dobrać idealnego dla siebie psa. Odrębną działalnością, ale nie mniej ważną, Psiego Uniwersytetu jest powadzenie zajęć kynoterapeutycznych w placówkach edukacyjnych takich jak przedszkola i szkoły, ale także w domach opieki społecznej, domach dziecka oraz domach poprawczych.
Wszelkie zajęcia i kursy oferowane przez naszą szkołę dla psów, prowadzone są przez dyplomowanego tresera, szkoleniowca i kynoterapeutę. Pies, który bierze udział w zajęciach kynoterapeutycznych jest certyfikowanym psem terapeutycznym, z uprawnieniami popartymi zdanym egzaminem i legitymacją Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego (PTK).
Decydując się na ofertę naszej szkoły otrzymujecie Państwo gwarancje jakości i profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 664250882

Strona www: www.psiuniwersytet.pl

Szkolenie psa terapeutycznego, tresura psa przeznaczonego do dogoterapii