Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   
Pozycje: 121 do 130 z 239 wyświetlane po 10

Wychowanypies.pl - szkolenie psów Olsztyn i Okolice, szkolenie psa Olsztyn

Szkolenie psa Olsztyn, Szkolenie psów Olsztyn i okolice, Szkolenie pozytywne Olsztyn, Miła atmosfera zapraszam na stronę internetową.www.wychowanypies.pl


Frida - Szkolenia psów Warszawa

Szkolenie i tresura psów Warszawa. Zapraszamy na zajęcia, dzięki nauce opartej na wzmocnieniach pozytywnych i zabawie razem zbudujemy nić porozumienia działającą w dwie strony: Pies-Właściciel i Właściciel-Pies


Akademia psorbona - Pozytywna Szkoła i Przedszkole dla Psów

Szkolenie psów metodami pozytywnymi. Szkolenia grupowe oraz indywidualne z dojazdem do klienta. Zajęcia dla psów w każdym wieku, rasowych i wielorasowych. Przedszkole dla psów, szkolenie posłuszeństwa, wczasy z psem, pomoc przy wyborze i adopcji psa, domowy hotel dla psów.


ospgrom.szczecin.pl - Profesjonalne szkolenie Psów w Szczecinie

Szkoła powstała w 1985 roku i jest prowadzona przez dyplomowanego instruktora szkolenia psów Stanisława Śniegulskiego. Proponuje szkolenie psów w zakresie: Kurs Psa Towarzyszącego I stopnia (PT - I), Kursy Psa Obrończego IPO I, IPO II, IPO III, Kurs Psa Specjalistyczno - Obrończego PSO (pilnowanie mieszkań, obiektów itp.) oraz przygotowanie psów do psychotestów.


Agility Kraków - Hittdog

Zapraszamy na nasz tor agility!


Family Dog Trójmiejska Akademia Psów

Trójmiejska Akademia Psów "Family Dog" to nowy ośrodek oferujący usługi szkoleniowe i konsultacje zoopsychologiczne na terenie Trójmiasta.


Dogteam.pl - Pozytywne szkolenie psów Legnica

W Dogteam.pl właściciele uczą się budować silną więź z swoim czworonogiem poprzez właściwe zrozumienie jego zachowań i potrzeb.


Szkolenie Psów - Warszawa

Indywidualna tresura psów. Dojazd do klienta Warszawa i okolice. Zajęcia prowadzi Dypl. treser-instruktor z uprawnieniami Głównej Komisji Szkolenia Psów Związku Kynologicznego w Polsce. Tresura psów na wszystkie stopnie szkolenia. 20-cia lat praktyki.


Behawiorysta, terapeuta zachowań psów (Warszawa)

Psi psycholog Azorres pomoże rozwiązaniu każdego problemu związanego z zachowaniem psa. To, co jest uciążliwe, niebezpieczne lub przykre dla właściciela, a co robi pies z można zdiagnozować i zmienić.


WAWA-DOG Pozytywne Szkolenie Psa

Pozytywne Szkolenie Psów oraz Profesjonalna Pomoc w Terapii Zachowań