Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   
Pozycje: 11 do 20 z 239 wyświetlane po 10

Centrum Edukacji Kynologicznej "Akademia HAU"

Szkolenie psów metodą pozytywną


school4dogs- personalni trenerzy psów

szkolenia z dojazdem do klienta
małopolska,śląsk
trenerzy personalni psów
behawiorysci
pozytywne techniki szkolen


Agility Karpiska

Agility - sporty z psem


Centrum Pracy z Psem SONGO

Tresura psów z zakresu podstawowej komunikacji i posłuszeństwa, rozwiązywanie problemów behawioralnych psów, hotel dla psów, ośrodek resocjalizacji i dom tymczasowy.


Szkolenie Psów Jelenia Góra-PSICHOLOG

Szkolenie, tresura, psie przedszkole.


Szkolenie psów Taris

Zapraszam na szkolenia psów w Mielcu, Kolbuszowej i okolicach


Centrum Szkolenia Psów Obronnych - Podhale

Szkolenie psów wszystkich ras z zakresu posłuszeństwa i agresji kontrolowanej ,socjalizacja ,doradztwo żywieniowe .Psi Uniwersytet - szkoła dla psów, szkolenie psów Warszawa, kynoterapia

Jeśli chcesz wiedzieć jak prawidłowo wyszkolić psa i poszukujesz profesjonalnej szkoły dla psów w Warszawie, to Psi Uniwersytet jest adresem pod który powinieneś trafić.
Oferujemy różnorodne kursy szkolenia psów, dopasowane do wieku, stopnia wyszkolenia psa i jego osobniczych predyspozycji.
Oferujemy Państwu: psie przedszkole - zajęcia dla najmłodszych psiaków - do 4-go miesiąca życia, w psim przedszkolu kładziemy ogromny nacisk na środowiskową, wewnątrzgatunkową i międzygatunkową socjalizację szczeniąt. Jeśli Państwa pies ukończył już 4 miesiące proponujemy Psią podstawówkę,która może być kursem kontynuacyjnym, lub też kursem początkowym dla nowych uczniów Psiego Uniwersytetu. Kolejny stopień nauki to Psie gimnazjum, dla naszych psich uczniów jako kontynuacja rozpoczętego już szkolenia. Jako kurs zaawansowany proponujemy psie studia rodzaj szkolenia traktowany jako specjalistyczne szkolenie psów, który przygotowuje zwierzęta już pod konkretny cel np. szkolenie psów terapeutycznych, bądź przyszłych zawodników rally-o czy innych psich konkurencji. Dla nowo przybyłych, dorosłych psów mamy do zaproponowania kurs podstawowy, na którym uczymy podstawowych komend i właściwego sposobu komunikowania się z psem. Każdy rodzaj kursu może być prowadzony w trybie grupowym (zajęcia weekendowe bądź w tygodniu), lub też w trybie szkolenia indywidualnego. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego opisu każdego z kursów, który znajduje się na stronie internetowej.


Dogsway - szkolenie psów i szczeniąt w Katowicach i Sosnowcu

Szkolenie psów w zakresie posłuszeństwa, o różnym stopniu zaawansowania.