Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   
Pozycje: 251 do 260 z 268 wyświetlane po 10

Hotel "REX" - Swarzędz (k.Poznania)

Hotel "REX" w niczym nie przypomina typowego schroniska dla zwierzaków - pawilony i boksy toną wśród kwiatów i krzewów. Jest otwarty przec cały rok.


Szarikton w Krakowie

Szarikton to hotel dla psów w pełnym tego słowa znaczeniu, wasz pupil znajdzie tu ciepło własnego domu solidną opiekę doświadczonych opiekunów zwierząt , a także wiele innych rozrywek.


ARMAKA - Hotel dla Psów (Siechnice / Wrocław)

Pracujemy przez cały rok i całą dobę.
Zapewniamy osobny box i wybieg dla każdego psa. Minimum dwa razy dziennie spacer.
A ponadto: stała opieka weterynaryjna i specjalisty d/s żywienia.
Wszystko po to, aby było "jak w domu".


Hotel dla zwierząt - Dalmat (Nekla k.Wrześni)

Mamy doświadczenie w pracy z psami od 1970 r
Gwarantujemy fachową opiekę i stały nadzór weterynaryjny
Dysponujemy miejscami w kojcach zadaszonych i pomieszczeniach ogrzewanych oraz dużym ogrodzonym wybiegiem dla psów


Woj.wielkopolskie, Nekla k. Wrześni, szosa nr 92 Długoletnia hodowla psów rasowych Zagubiona Morena poleca wakacje dla Waszych pupili: psów, kotów, ptaków i innych zwierząt.


Hotel dla psów - PASZKOWSCY, Kąty Wrocławskie

PASZKOWSCY Kąty Wrocławskie -całoroczny hotel dla psów, domowa atmosfera, lecznica dla zwierząt, sprzedaż pasz i karmy dla zwierząt. Hotel przyjmuje i wydaje zwierzęta:
od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do 17.00Ceny w naszym hotelu uzależnione są od :

wielkości zwierzęcia
długości pobytu
stanu zdrowia, a co za tym idzie jego wymagań
ilości pozostawionych zwierząt
częstotliwości pobytu w naszym hotelu (dla stałych klientów rabaty)

Cennik pobytu zwierząt:
psy - od 30 - 45 zł za dobę
koty - od 15 - 20 zł za dobę
inne zwierzęta np. świnki morskie od 10 - 20 zł za dobę


Hotel dla psów "ALASKA" - ok. 40 km od Warszawy

W naszym hotelu mamy tylko kilka miejsc i dlatego każdemu gościowi poświęcamy dużo czasu i uwagi. Wszystkie pieski mają zapewnione spacery do lasu i wspólne zabawy. Psy karmimy suchą karmą lub gotowanym ryżem z mięsem. Przyjmujemy również suczki z cieczką. Pieski mają do dyspozycji duże indywidualne wybiegi z wygodną budą. Dla bezpieczeństwa na czas pobytu w hotelu dostają identyfikatory z naszym numerem telefonu. Szczególnie aktywnym psom organizujemy długie wyprawy i bieganie przy rowerze. Psy mają ciągły kontakt z nami i są dopieszczane przez nasze nastoletnie córki.


AZORRES - Szkoła i Domowy Hotel dla Psów (Warszawa i okolice)

HOTEL DLA PSÓW AZORRES to domowe warunki i rodzinna atmosfera. Zabieramy psy do własnych, prywatnych domów. Dzięki temu mniej tęsknią za właścicielami, którzy mogą spokojnie odpoczywać wiedząc, że psy zostały w dobrych rękach i w dobrym miejscu.

Instruktorzy AZORRES opiekując się psami w domu, zapewniają im nie tylko fachową opiekę, ale także długie spacery pełne atrakcji i zabaw. Dodatkowym atutem jest socjalizacja z innymi psami, w tym ze świetnie ułożonymi psami trenerów. A psy, jak wiemy, uczą się od siebie nawzajem…

Także współpracujący z Azorres weterynarz ma psy stale „na oku”.
Zapraszamy.


Pensjonat dla zwierząt - Psia kraina (koło Gliwic)

Psy w hotelu są pod opieką całą dobę. Zawsze pod okiem opiekuna, w czasie wspólnej zabawy na świeżym powietrzu i w czasie snu.
Pensjonariuszami zajmują się osoby z długoletnim doświadczeniem w postępowaniu z psami, dbające o ich komfort psychiczny, mające dla nich wiele serca.
Przy przyjęciu psa do hotelu wypełniany jest Formularz Zgłoszeniowy i Umowa Przechowania Zwierzęcia, na podstawie której pies podlega ubezpieczeniu.
Gdy zachodzi taka konieczność korzystamy z porady weterynaryjnej zgodnie z Regulaminem Hotelu.
Teren hotelu jest ogrodzony i zabezpieczony. Na noc budynek hotelu jest zamykany.
Każdy pies ma do dyspozycji oddzielny boks, który dobieramy w zależności od wielkości pensjonariusza. W razie potrzeby, gdy np. trafiają do nas dwa, trzy psy jednego właściciela, możemy zawsze boks powiększyć dzięki specjalnej, modułowej konstrukcji.
Boksy znajdują się w pomieszczeniu ogrzewanym i wentylowanym, z dużym oknem. Przed budynkiem hotelu jest ogrodzony wybieg.
Zapraszamy! Pamiętajmy, że psy doskonale odbierają nasze samopoczucie. Dlatego jeśli my jesteśmy spokojni, nasz pupil również. My zrobimy wszystko, aby Państwo mogli ze spokojem korzystać z urlopu.


Hotel dla psów - Badi

Hotel prowadzony przez profesjonalistów - zapewniamy pieskom optymalne warunki podczas rozłąki z właścicielem. Posiadamy duże kojce w których znajdują się specjalnie wyprofilowane łóżka dla psów zapewniające idealne ułożenie ciała podczas snu i odpoczynku. Zapewniamy spacery i wybieg.


Hotel dla zwierząt Pupil

Hotel dla psów "Pupil" jest komfortowym obiektem, który powstał w 2006 roku. Hotel położony jest w cichej, przyjaznej i czystej okolicy Wrocławia - w Mirkowie. Zapewniamy Państwu opiekę nad Waszymi ukochanymi Pupilami 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Wszystkim Gościom gwarantujemy indywidualną opiekę, gry i zabawy oraz bogaty program dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu "Pupil" i dziękujemy za odwiedzenie Naszej strony.