Baza noclegów

Wybierz rodzaj:      Województwo:

Columbus - Rowy

Columbus - Rowy Nazwa obiektu: Columbus - Rowy
Rodzaj obiektu: pensjonat
Miejscowość: Rowy
Opis: Zapraszamy na wspaniałe wakacje jedyne 70 m od morza!

Columbus położony jest w Rowach - najmniejszym porcie na Wybrzeżu, bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą, bałtycką plażę, pośród wiecznie zielonego, sosnowego lasu - to oaza ciszy i spokoju.

Nasza oferta dedykowana jest do rodzin z dziećmi - znajdą one u nas: duży plac zabaw, Klub Dziecięcy, pole do Mini Golfa, jod w powietrzu, w wakacje bogaty program zajęć animacyjnych.
Wykwintna kuchnia (zorientowana także na naszych najmłodszych gości), siedmioosobowe jacuzzi, fińska sauna, gabinet masażu i pakiety SPA to gwarancja jakości i mile spędzonego czasu.

Przygotowaliśmy dla Państwa przestronne, komfortowe apartamenty, studia i suity. Z części rozciąga się widok na morze, do wszystkich dociera jego szum i zapach. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

- Apartamenty Columbus
- Apartamenty Rzymskie
- Rodzinne Studia Tarasowe
- Rodzinne Studio Tarasowe (z dwiema sypialniami)
- Słoneczne Suity
- Słoneczną Suitę Panorama
- Apartament Grandee

Pełną opis dostępnych pokoi znajdą państwo tutaj: http://columbus-rowy.pl/pokoje.html
Zwierzęta:
Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich pobyt to 49,90 zł dziennie, nie więcej jednak niż 299,90 zł za cały pobyt. W niektórych promocyjnych terminach opłata ta ulega znacznemu zmniejszeniu – nawet o połowę! Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc.Adres:
ul.Wczasowa 75 a
76-212 Rowy

Telefon: 59 814 19 99
Email: napisz
Adres www: www.columbus-rowy.pl
powrót