Baza noclegów

Wybierz rodzaj:      Województwo:

Hotel & Medi - SPA Biały Kamień

Nazwa obiektu: Hotel & Medi - SPA Biały Kamień
Rodzaj obiektu: hotel
Miejscowość: Świeradów Zdrój
Opis: Hotel "Biały Kamień" położony jest w otulinie góry Biały Kamień, która okryta jest magicznym kultem natury plemion słowiańskich. Kryształy kwarców, radonowe wody lecznicze, zdrowotne źródła, miłosne zioła i powietrze z życiodajnych lasów, które są naturalnym otoczeniem Hotelu, stanowią przedłużenie życia i zdrowia od niepamiętnych czasów.
Noclegi w hotelu są synonimem luksusu. Biały Kamień posiada boutique'owy i kameralny charakter, dzięki czemu zapewnia swoim gościom niezapomniane doznania duchowe oraz poczucie wyjątkowości. To miejsce do którego zawsze będziesz chciał powrócić…
Świeradów Zdrój to malowniczo położone uzdrowisko w sercu Gór Izerskich. Od kilkuset lat słynie ze swojego wyjątkowego, leczniczego mikroklimatu oraz bogactwa wód mineralnych i radonowych. Dla wszystkich tych, którzy poznali Karkonosze na wskroś a Szklarska Poręba i Karpacz stały się zbyt słynne i głośne, Świeradów Zdrój będzie jak nowy ląd dla odkrywcy - także dla tych bardziej i mniej doświadczonych narciarzy. Zaledwie 30 metrów od Hotelu znajdują się dwa wyciągi orczykowe o łącznej długości ponad 2 km zjazdu, a kilkaset metrów dalej najnowocześniejsza w Polsce Kolej Gondolowa.Adres:
ul. Leśna 8, 59-850 Świeradów Zdrój

Telefon: 757817551
Email: napisz
Adres www: www.bialykamien.com
powrót