Katalog: Przydatne adresy

Znajdź adres w internecie

Hodowle (1499)
Reproduktory (475)
Weterynarze (117)
Gabinety fryzjerskie (328)
Szkoły treserskie (239)
Sklepy zoologiczne (159)
Hotele dla psów (268)
Kluby i stowarzyszenia (43)
Zawężanie wyszukiwania
Województwo:

   

Domowy hotelik dla zwierząt PUPILEK w Koszalinie

Hotelik dla zwierząt Pupilek położony jest w zacisznej części Koszalina, w prywatnym domku z ogrodem w bezpośrednim sąsiedztwie pól, gdzie psy mogą czerpać radość z długich spacerów oraz zabaw w ogrodzie.
Nasz hotel zapewni Państwa zwierzęciu pobyt w domowych warunkach, Państwa pupil staje się naszym mile widzianym gościem, po prostu domownikiem, przez co stres związany z rozłąką z właścicielem będzie mniejszy. Zapewnimy Państwa psu całodobową opiekę, zabawy z ludźmi i psami oraz codzienną porcję pieszczot.
Zdarza się że musisz wyjechać na dzień lub dwa lub planujesz dłuższy urlop lub wyjazd do pracy, a nie masz zaufanej osoby której mógłbyś powierzyć swojego pupila. Jednocześnie nie chcesz zostawiać swojego psa w typowym hotelu dla psów w boksie i nie wyobrażasz sobie jak Twój kudłaty domownik mógłby nagle być zamknięty w klatce w odosobnieniu.
W naszym hotelu nie ma kojców ani klatek ani psy nie są izolowane i nie przebywają w oddzielnych pomieszczeniach! Państwa psy czy inne zwierzęta razem z nami z całą naszą rodziną, z naszymi pozostałymi zwierzętami spędzą czas rozłąki z Państwem w domowych warunkach, wyczuwając swoim "szóstym zmysłem" naszą miłość do czworonożnych istot. Ze względu na domowy charakter hoteliku ilość miejsc jest ograniczona, w związku z tym prosimy o wcześniejszą rezerwację. Przyjmujemy wyłącznie zwierzęta nieagresywne zarówno do ludzi jak i do innych psów.

Województwo: Zachodniopomorskie

Miejscowość: Koszalin

Kontakt: e-mail: napisz do nas   tel.: 608510993

Strona www: www.pupilek.info.pl