Turystyka - Turystyka


Porady: 1 do 1 z 1 wyświetlane po 10
poprzednia 1 następna

Turystyka

Gdy poszukujesz chwili oddechu od szarości dnia codziennego, pozwól swemu pupilowi zabrać siebie na spacer a czasem nawet na kilkudniowy wyjazd. Taka wyprawa będzie nie tylko rozrywką dla Twojego podopiecznego ale również i dla Ciebie.

Czy chcesz spędzić dzień, dwa dni a może nawet tydzień ze swoim psem na stworzonej dla niego imprezie? Czy chcesz pogłębić więzi łączące Ciebie i Twoją rodzinę z waszym pupilem? A może pragniesz aby Twój pies zdobył nowe umiejętności, był bardziej posłuszny i skupiony na Tobie. Może zaczniecie uprawiać wspólnie sporty i będziecie uczestniczyć w zawodach? Albo po prostu chcesz poznać ludzi mających za przyjaciela psa ... W dziale "kalendarz imprez" będziemy zamieszczać specjalnie dla Państwa informacje o zbliżających się planowanych spotkaniach, szkoleniach i wspólnych wyjazdach organizowanych dla włascicieli psów.

Gdy zbliża się chwila wyjazdu na wymarzony urlop, nadchodzi czas aby zastanowić się co zrobić ze swoim pupilem. Każdy kochający właściciel pragnie wziąć ze sobą psa, żeby uniknąć obustronnej tesknoty. Dobrą wiadomością jest to, że coraz więcej hoteli, pensjonatów oraz kwater agroturystycznych poszerza swoją ofertę z myślą o naszych czworonogach. W dziale "noclegi" będziemy na bieżąco zamieszczać adresy miejsc, gdzie nasi czworonożni podopieczni są mile widzianymi gośćmi.

Jeżeli jesteście Państwo organizatorami "zjazdów" właścicieli danej rasy, szkolenia czy innego rodzaju imprezy serdecznie zapraszamy do poinformowania o tym fakcie użytkowników serwisu wypełniając formularz w dziale "zgłoś imprezę/szkolenie".

Jeżeli spędziliście Państwo cudowne chwile ze swoim psem, gdzie był mile widziany i chcecie polecić to miejsce a właścicielom innych czworonogów pomóc uniknąć rozterek to zapraszam do podzielenia się adresami wpisując dane do formularza w dziale "dodaj miejsce noclegowe"

Redakcja PodajLape.pl

czytaj całość »


poprzednia 1 następna