Baza noclegów

Wybierz rodzaj:      Województwo:

Jałowcówka Centrum Aktywności Psychoruchowej

Nazwa obiektu: Jałowcówka Centrum Aktywności Psychoruchowej
Rodzaj obiektu: pensjonat
Miejscowość: Koszarawa
Opis: WITAMY W JAŁOWCÓWCE
MIEJSCU, GDZIE RELAKS ŁĄCZY SIĘ Z AKTYWNOŚCIĄ, A CISZĘ PRZERYWA JEDYNIE ŚWIERGOT PTAKÓW

Nasz ośrodek położony jest w Koszarawie na styku województw śląskiego i małopolskiego, u podnóża Jałowca (1111 m.n.p.m.) wchodzącego w skład Pasma Przedbabiogórskiego w Beskidzie Żywieckim.
Z naszej posesji można wyjść bezpośrednio do lasu, skąd rozpoczynają się szlaki piesze i rowerowe.
W ośrodku będziecie mogli skorzystać z wielu aktywności oraz z dostosowanych do indywidualnych potrzeb treningów pod okiem trenera personalnego.
Zapraszamy cały rok na trekkingi, dogtrekkingi, canicross, rowerowe enduro, oraz bikejoring. W sezonie zimowym wskakujcie z nami na narty, snowboard, spróbujcie skituringu i dogtouringu.

Dom w stylu alpejskim

Wykończony w drewnie, pięknie wpisujący się w górskie otoczenie. Dzięki posadowieniu tuż przy lesie i braku bezpośredniego sąsiedztwa z innymi zabudowaniami można tu w pełni rozkoszować się ciszą i spokojem.
Dom składa się z parteru z otwartą jadalnią i salonem, gdzie będziecie mogli odpocząć grzejąc się przy kominku, oraz dwóch pięter z pokojami gościnnymi. Na pierwszym znajdują się 4 pokoje 2-3 os. z łazienkami, a na drugim jeden pokój 2-3 os. i jeden 2-4 os. ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje posiadają balkony, z których rozpościera się widok na otaczającą przyrodę. Przy odrobinie szczęścia spotkacie tu sarny, zające, salamandry i wiele innych pięknych leśnych stworzeń.
Do dyspozycji naszych Gości jest również sauna sucha z możliwością ustawienia trybu parowego. Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zamówienia posiłków przyrządzonych z produktów regionalnych, ekologicznych.

Adres:
Koszarawa 497, 34-332 Koszarawa, GPS: 49.670059, 19.449237

Telefon: 338624694
Email: napisz
Adres www: Koszarawa
powrót