Poradnik - ostatnio dodane porady

Wybierz rasę:

„Życie z Merlem” - Ted Kerasote

Po sukcesie książek „Psi rok” i „Dobry pies” ukazała się kolejna pozycja z tej serii - „Życie z Merlem”


Życie z Merlem


Merle i Ted odnaleźli się na pustyni w stanie Utah. Merle był psem w wieku około dziesięciu miesięcy, zmuszonym samemu walczyć o swój byt i szukającym kogoś, komu mógłby oddać swoje serce. Ted miał lat czterdzieści jeden, lubił pisać o zwierzętach i właśnie rozglądał się za szczeniakiem, którego mógłby wychować na prawdziwego druha. Zabawna, fascynująca i czuła książka Życie z Merlem jest wzruszającą historią miłosną, która przekonuje, że partnerstwo pomiędzy psem i człowiekiem może przeistoczyć się w związek silniejszy niż można to sobie wyobrazić.

A oto co piszą o niej najlepsi autorzy książek o tematyce kynologicznej:

"Ta wspaniale napisana książka jest bez wątpienia kontrowersyjna, porusza jednak niezwykle ważne zagadnienia, jakie powinien przemyśleć każdy rozumny posiadacz psa”.
Patricia B. McConnell, (autorka książek pt. Drugi koniec smyczy oraz Z miłości do psa)


„Rzecz, która bawi i uczy równocześnie, to rzadkie zjawisko wśród książek o psach. Tym bardziej więc zasługuje na przeczytanie”.
Stanley Coren, (autor książek Jak rozmawiać z psem oraz Tajemnice psiego umysłu)


„Kerasote stworzył prawdziwe arcydzieło. Życie z Merlem jest najlepszym, najbardziej frapującym objaśnieniem, przekładem z psiego na ludzki, z jakim kiedykolwiek się zetknąłem. Wspaniała książka. Fascynująca książka. Nie przychodzi mi na myśl żadna inna, która by równie dogłębnie ukazywała miłość człowieka do psa”.
Jeffrey Moussaieff Mason – (autor Dogs Never Lie About Love)


„Życie z Merlem to prawdziwe okno na umysł psa. Czytelnik poznaje jego lojalność, obawy, radości i smutki oraz jego prawdziwe wewnętrzne oblicze. Każdy, kto kocha psy, powinien przeczytać tę książkę”.
Temple Grandin, (autorka Animals in Translation)


„Życie z Merlem – to historia miłosna dla dorosłych, opisująca silne i odwzajemnione uczucie, łączące psa i jego pana, i przekonująca, że psy i ludzie ulegają tym samym uczuciom i emocjom”.
Dr Bruce Fogle, (autor The Dog’s Mind)

CHCESZ KUPIĆ KSIĄŻKĘ: TAK KUPUJĘWydawnictwo GALAKTYKA

powrót